Részletes keresés

Termék keresés

Márka keresés

EAST ZONE BVF LYNX KROON-OIL MZA DAYCO M-ZONE PUTOLINE MSP MITAS RZONE

Miért velünk?

Cégünk elsődleges küldetése, hogy a magas fogyasztói elvárásoknak megfeleljen. Partnereinkkel arra törekszünk, hogy a végfelhasználók kerékpározási és motorozási élményét növeljük. A saját és képviselt világmárkák is ezt a koncepciót követik. Minőség számunkra elsődleges vezérfonal, hiszen azok a vásárlóink, akik a mi termékeinket használják, nem alkatrészeket keresnek, hanem a kerékpározás és a motorozás által nyújtott szabadságra van igényük!
Moped 91 Team

Letölthető anyagok

Biztonsági adatlapok

Beszerzo

Facebook Googleplus print A- A+

LÉPJ BE A KÉTKEREKŰEK NEMZETKÖZI VILÁGÁBA!

Magyarország piacvezető motorkerékpár alkatrész nagykereskedője (importőre és forgalmazója) dunaharaszti központtal keres munkatársat beszerző munkakörbe.

Elvárt eredmény:

Olyan jó munkabírású, kitartó munkatársat keresünk, aki képes a piaci igények maradéktalan teljesítése mellett, a legkisebb raktárkészlet fenntartásával a legnagyobb nyereséget elérni.

Főbb feladatok:

  • Az áru megrendelése
  • Az áru bevételezése
  • Árazás, a versenytársak árainak figyelembe vételével
  • Szállítmányozás megszervezése
  • A gyártók felé történő garanciális ügyintézés
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • A piaci igényeknek megfelelően új termékek keresése
  • Készletgazdálkodás

Felelősségi körök:

Fontos, hogy megfelelő ár-érték arányban vásároljon és ne elfekvő készleteket, hanem az eladási igényeknek megfelelő árut szerezzen be.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyaló és kapcsolatteremtő képesség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Értékesítési szemlélet, ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló, pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Problémamegoldó készség, eredményorientáltság
  • Együttműködési képesség
  • Célszámok, tervszámok elérése
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Lelkes, lendületes, segítőkész hozzáállás
  • Eredményekben gondolkodás

Kereskedelmi vállalatnál, beszerzési területen szerzett, min. 2 év szakmai gyakorlat előnyt jelent.

A munkakör kihívása, hogy sokféle beszállító van és szót kell érteni velük, ami empátiát kíván.

Amit nyújtunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Fix bér és mellé teljesítményarányos jutalék
  • Egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lehetsz, ahol jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség vesz körül
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk

Az új munkatárs beilleszkedésére és betanítására figyelmet szentelünk. A jól teljesítő munkatársak a jövőben előléptetésre számíthatnak.

Ha vállalja ezt a szakmai kihívást és szívesen lenne a csapatunk tagja, kérem, jelezzen vissza a következő email címre:
karrier@moped91.hu, a tárgymezőben “Beszerző”-ként megjelölve.